KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407118

nr 1540 7118

John Malm, Lundagatan. Signerad. Olja på pannå, 10x9, yttermått inklusive ram: 16x16 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:27:34